Álláslehetőség (testületi referens)

Csákvári Közös Önkormányzati Hivatal

pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

testületi referens

munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

Képviselő-testületi és bizottsági ülések szervezésében, előkészítésében és végrehajtásában történő közreműködés. Képviselő-testületi és bizottsági üléseken való részvétel, jegyzőkönyvvezetés, jegyzőkönyvek készítése, felterjesztése. Határozati kivonatok készítése, határozatok és rendeletek nyilvántartásának vezetése, kezelése. Másolási, digitalizálási feladatok ellátása, adatszolgáltatások teljesítése.

Betöltendő állás szakmacsoportja: önkormányzat

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Csákvár

Álláshirdető szervezet bemutatása: A Csákvári Közös Önkormányzati Hivatalt három települési önkormányzat alkotja (Csákvár város, Gánt és Vértesboglár községek).

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek:

Elvárt végzettség/képesítés:

  1. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma – középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, Egyéb végzettség, középiskolai végzettség és felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.12.15.

Állás tervezett betöltésének időpontja:

A pályázat az elbírálást követően azonnal betölthető.

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázat elbírálása a szakmai önéletrajz és a végzettség alapján előszűrt pályázók személyes meghallgatását követően történik. A pályázat elbírálásáról a polgármesterek egyetértésével a jegyző dönt. A jelentkezések elbírálása folyamatos, határideje legkésőbb 2023.12.20. Amennyiben a munkáltató a kiírt határidő előtt megtalálja a számára megfelelő jelöltet, úgy a pályázatot lezárhatja. A pályázat kiírója fenntartja magának a visszavonás, valamint a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.12.20.

A pályázat további közzétételének helye:       kozszolgallas.ksz.gov.hu